Bukiety Jest 17 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
  • 89,00 zł W magazynie

    Zamów ten wspaniały bukiet z pięknymi kwiatami w kolorze różowym, połączonymi z dekoracyjną zielenią i małymi, białymi kwiatami. Idealny na prezent! Bukiet zostanie wykonany przez lokalną kwiaciarnię, masz też możliwość dołączenia bileciku. Cena nie obejmuje wazonu.

    89,00 zł
    W magazynie
  • 89,00 zł W magazynie

    Pokoloruj czyjś dzień kwiatami! Wybierając bukiet "Kolorowy" wniesiesz trochę kolorów do czyjegoś życia! Gwarantem tego będą m.in. róże, gerbery, małe chryzantemy.  Do bukietu dodaj coś os siebie i załącz przepiękne życzenia. Aranżacja ułożona będzie przez lokalną kwiaciarnię EuroFlorist.

    89,00 zł
    W magazynie
  • 149,00 zł W magazynie

    Elegancki bukiet z róż w kolorze Twoich uczuć, dodatkowo z jedną białą różą, symbolizującą wyjątkowość Twojego przekazu. Bukiet będzie ułożony przez lokalną kwiaciarnię Euroflroist.  Istnieje możliwość dołączenia bileciku.

    149,00 zł
    W magazynie
  • 99,00 zł W magazynie

    Kolory jak z bajki -  kwiaty z EuroFlorist! Bukiet "Polny" to bukiet ułożony z wielu kwiatów. Znajdą się w nim m.in. róże, gerbery, koper  ozdobione zielonymi dodatkami. Do bukietu dołączany jest bilecik, aby wraz z kwiatami przekazać życzenia.

    99,00 zł
    W magazynie
  • 139,00 zł W magazynie

    Bukiet w ciepłych kolorach rozgrzeje serce odbiorcy w nawet najbardziej deszczowy dzień! Bukiet, który składa się z lilii, róż, goździków i gerber ułożony będzie przez lokalną kwiaciarnię Euroflorist. Można do niego dołączyć bilecik z życzeniami.Cena bukietu nie obejmuje wazonu.

    139,00 zł
    W magazynie
  • 109,00 zł W magazynie

    Bukiet wykoanany w oryginalnej tonacji, skłądający się głównie z róż. Całość dopełniają zielone dodatki, tworząc bardzo elegancją i tajmeniczą kompozycję. Do bukietu wykonanego przez lokalną kwiaciarnię możesz dołączyć bilecik, przekazując życzenia w wyjątkowy sposób. Cena nie obejmuje wazonu.

    109,00 zł
    W magazynie
  • 109,00 zł W magazynie

    Klasyczny bukiet ułożony z róż i chryzantem w różowej tonacji. Jego wybór to gwarancja uśmiechu osoby obdarowanej, bez względu na okazję! Masz też możliwość dołączenia bileciku. Cena nie obejmuje wazonu.

    109,00 zł
    W magazynie
  • 79,00 zł W magazynie

    Wyślij bukiet "Słonecznych życzeń"!Wyjątkowa kompozycja z pomocą której przekazesz ciepłe i serdeczne życzenia! Bukiet w żółtej tonacji, skłądający się z róż i alstromerii z dodatkiem zieleni. Aranżacja zostanie wykonana przez lokalną kwiaciarnię, masz też możliwość dołączenia bileciku. Cena nie obejmuje wazonu.

    79,00 zł
    W magazynie
  • 109,00 zł W magazynie

    Zachwyca niczym Lazurowe Wybrzeże!Pięknie ułożony bukiet z delikatnych kwiatów w różnych odcieniach fioletu. Idealny na specjalne okazje i dla wszystkich, którzy kochają romantyczny i naturalny styl.Do bukietu możesz dołączyć bilecik z życzeniami.Cena nie obejmuje wazonu.

    109,00 zł
    W magazynie
  • 79,00 zł W magazynie

    Wyślij bukiet pełen pozytywnych emocji! Bukiet z róż, gerber i frezji to doskonały wybór na prezent! Do bukietu ułożonego przez lokalną kwiaciarnię Euroflorist, istnieje możliwość dołączenia bileciku z życzeniami.Cena bukietu nie obejmuje wazonu.

    79,00 zł
    W magazynie
  • 109,00 zł W magazynie

    Róże, lewkonie, tanacetum i zielone dodatki tworzą harmonijny bukiet, który urzeka nie tylko wyglądem, ale i zapachem. Wysłany bliskiej osobie wywoła na jej twarzy mnóstwo radości. Do bukietu, który będzie przygotowywany przez lokalną kwiaciarnię Euroflorist można dołączyć bilecik z życzeniami. Wazon nie jest wliczony w cenę bukietu.

    109,00 zł
    W magazynie
  • 109,00 zł W magazynie

    Stonowany i delikatny bukiet składający się z róż, eustom i innych drobnych kwiatów. Idealny upominek dla każdą okazję!Bukiet zostanie wykonany przez lokalną kwiaciarnię Euroflorist, możesz również dołączyć do niego bilecik z życzenaimi!

    109,00 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów